Про книгу "Мистецтво війни" Сунь-дзи

Отримав книгу видавництва "Старого лева" у якості подарунку на Новий рік і ось таки її дочитав. 

Книга неймовірна за якістю і виконанням. Українська в ній зачаровує, а щодо змісту, то як то кажуть, "на вкус и цвет все фломастеры разные". Читалося якось важко, певно через намагання вдуматися та якось переосмислити на власний розсуд та досвід.

Добавить комментарий

Про тепловий лічильник, встановлення та економію

Десь у квітні минулого року (2014) у дружини виникла ідея встановити тепловий лічильник на будинок чи під'їзд чи на квартиру. Грубо кажучи, як вже там вийде. Далі про те як встановили тепловий лічильник на будинок, скільки зекономили минулої зими і які тенденції на зиму 2015 року.

Виникла ідея після озвучення в новинах всяких страхіть про підвищення комунальних тарифів та елементарного розуміння, що варто платити за те, що реально споживаєш, а не отримуєш цифрою на папері.

Добавить комментарий

Про рівненську медицину по "Ювілейному"

Я розумію все -  соплі і воплі через впровадження платної медицини, малу зарплатню лікарів та медичного персоналу, недостатне фінансування, такі "потрібні" благодійні внески, хамство медсестер та лікарів, черги до дільничого та бюрократію в документах. Не розмію одного - як можна роботи звичайні логічні речі дебільними та ідіотичними з організаційної точки зору.

Далі мої враження від відвідування поліклініки №3 по вулиці Макарова, чи як офіційно називається цей заклад комунальний заклад ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ "ЮВІЛЕЙНИЙ"

Добавить комментарий

О еде в картинках

Оставлю здесь что бы в закладках не потерять. Нравятся мне всякие инфографики, а здесь коротко и доступно о еде. Точнее что нужно есть при определенных целях. 

Вот и попробую работает ли. Картинка в большем разрешении ниже

Добавить комментарий

О языках на блоге

Задаю себе вопрос о двуязычности на сайте. Стоит ли делать две версии сайта, в моем случае украинскую и русскую.

Сам же себе и отвечаю, а зачем? В данный момент нормально говорю и местами пишу без ошибок на двух языках, а смысл плодить контент именно на блоге не вижу.

Поэтому на сайте будут материалы на двух языках, но классического переключателя не будет.

Добавить комментарий
Яндекс.Метрика